zvláštní poděkování
Quantcom.cz

1. kulturní portál Scena.cz - 25 let

Herečka Květa Fialová a šéfredaktor Josef Meszáros

autor: archiv Scena.cz   

zvětšit obrázek

Naše cesta za kulturou trvá již dvacet pět let! Od chvíle, kdy portál poprvé otevřel své virtuální brány v roce 1999, vzrostl počet čtenářů na více než deset tisíc denně. Postupem času se naše stránky staly nezbytným zdrojem informací pro všechny, kdo touží po sledování událostí ve světě živého umění a kultury.
Rozhovor s Janem Potměšilem, umístěný na první webové stránce ve 20:10 hod., zaznamenal svůj úspěch právě v době, kdy se v Národním divadle Praha slavil Mezinárodní den divadel. Tato událost symbolizuje nejen začátek naší pouti, ale i spojení s bohatou historií uměleckého projevu.

Šéfredaktor Josef Meszáros vyzdvihuje, že láska k umění je jedním z klíčů k úspěchu portálu. "S radostí přinášíme pozitivní zprávy a zajímavé rozhovory s osobnostmi, které obohacují naše kulturní dění," říká Josef Meszáros. V tomto výročním období děkujeme všem čtenářům i pracovníkům kulturních institucí za jejich podporu a spoluúčast na naší cestě za kulturou.

25.3.2024 21:03:51 Redakce | rubrika - Zprávy

Časopis 16 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Hra, která se zvrtla (MdB)

Články v rubrice - Zprávy

Nová výzva Kašpar.Dramatik

Martin Hofmann (Cyrano)

Spolek Kašpar je soubor, který je již více jak třicet let etablovaný na české divadelní scéně. Aktuálně hraje ...celý článek


Pořád jsem to já poprvé v Pardubicích

Eliška Lásková a Petra Janečková (Pořád jsem to já)

Východočeské divadlo uvádí novinku, hru Pořád jsem to já, kterou autorka Christine Mary Dunford napsala podle ...celý článekČasopis 16 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Křesťanský magazín

Bazilika svatého Vavřince a svaté Zdislavy

Křesťanský magazín
Poutní magazín Jana Vávry zavede diváky do Jablonného v Podještědí, saské Žitavy a nedal celý článek

další články...